تبلیغات

چرا ایده خلاق؟

افزایش رنکینگ گوگل

جزئی از بهترین سایت های کشور

بالا رفتن آمار افزایش فروش

بیش ۲۰۰ هزار بازدید در ماه

برای اطلاع از پلن های تبلیغاتی و دریافت تعرفه تبلیغات و رپورتاژ آگهی، می‌توانید از طریق راه های ارتباطی آخر همین صفحه با ما تماس بگیرید. خوشحال هستیم که می‌توانیم به بهبود ارائه خدمات و محصولات شما کمک کرده و مفتخریم که برای درج آگهی خود با ما تماس می‌گیرید.

رپورتاژ آگهی ایده خلاق + (قیمت)

یکی از روش های تبلیغات که بسیار رایج می باشد رپورتاژ آگهی یا پست تبلیغاتی می باشد که به معرفی کسب و کار شما در یک پست یا مقاله می پردازد.

این کار تاثیر بسزائی در سئو وبسایت شما داشته و می تواند به پیشرفت سایت شما در گوگل و کسب رتبه های بهتر کمک کند، شما می توانید با استفاده از پلن رپورتاژ آگهی ایده خلاق به کسب رتبه های بهتر در سئو وب سایت خود پیش قدم شوید.

نکات ثبت رپورتاژ آگهی در ایده خلاق

✔ تعداد کلمات رپورتاژ آگهی محدودیتی ندارند اما بهتر است متن شما حداقل دارای ۵۰۰ کلمه باشد.

✔ در رابطه با محتوای رپورتاژ حتما در نظر داشته باشید که محتوایی که می خواهید استفاده کنید کپی نبوده و اصطلاحا محتوایتان یونیک باشد.

✔ در رابطه با لینک ها ۱ لینک نو فالو (Nofollow) بهتر است که به یک منبع و یا سایت مرجع خارجی باشد که این امر تاثیر رپورتاژ شما را بیشتر می کند.

✔ برای تاثیر پذیری بهتر رپورتاژ ۱ الی ۲ لینک مناسب به نظر می رسد اما بسته به نظر و صلاح خودتان، شما می توانید با استفاده حداکثری ۳ لینک فالو (Dofollow) و ۱ لینک (Nofollow) رپورتاژ خود را ثبت کنید.

راه های ارتباطی