چگونگی دیلیت اکانت اینستاگرام + [آموزش تصویری]

چگونه اکانتم رو در اینستاگرام دلیت کنم؟ پاک کردن اکانت اینستاگرام چگونه است؟ دیلیت اکانت اینستاگرام به طور دائمی به چه معناست؟ چگونگی حذف اکانت اینستاگرام به طور موقت؟ برای پاسخ به تمامی این سوالات با ما همراه باشید.

پاک کردن اکانت اینستاگرام

اگر به هر دلیلی تصمیم به دیلیت اکانت اینستاگرام خود گرفته اید شما می توانید اینستاگرام خود را به ۲ روش دیلیت اکانت کنید: ۱٫ حذف موقت اکانت اینستاگرام ۲٫ حذف دائمی اکانت اینستاگرام

حذف موقت اکانت اینستاگرام

در حذف موقت اکانت اینستاگرام اکانت شما به معنای واقعی حذف نشده و اطلاعات شما (عکس ها، فیلم ها، لایک ها و…) درون سرور های اینستاگرام وجود دارد اما از دیدگاه عموم مخفی است و کسی اکانت شما را نمیبیند و در واقع تنها کسی که میداند شما در اینستاگرام صاحب اکانت هستید خود اینستاگرام است.

مزیت حذف موقت اکانت این است که هرگاه شما از دیلیت اکانت اینستاگرام پشیمان شدید میتوانید اکانت خود را برگردانید. برای بازیابی اکانت خود با همین “User Name” و”Password” لاگین شوید، تا زمانی که دوباره با این اکانت لاگین نکنید این اکانت از دید دیگران پنهان می ماند.

حذف دائمی اکانت اینستاگرام

در حذف دائمی اکانت اینستاگرام همه ی اطلا عات شما (عکس ها، فیلم ها و…) به طور کامل از اینستاگرام حذف شده و دیگر قابل بازیابی نیستند و هیچ راه برگشتی وجود ندارد پس قاطعانه تصمیم خود را بگیرید.

دیلیت اکانت اینستاگرام

همانطور که قبل تر گفتیم شما می توانید اینستاگرام خود را به ۲ روش دیلیت اکانت کنید: ۱٫حذف موقت ۲٫حذف دائمی

حذف اکانت اینستاگرام (حذف موقت اکانت)

برای دیلیت اکانت اینستاگرام به طور موقت طبق مراحل عمل کنید.

۱٫ ورود به اکانت اینستاگرام

ابتدا با استفاده ازیکی از مرورگرموجود در دیوایس خود وارد سایت اینستاگرام شوید.

و در اکانت خود لاگین کنید.

۲٫ رفتن به Edit profile

همانند تصویر بر روی آیکون آدمک کلیک کرده.

و “Edit profile” را بزنید.

حالا در قسمت پایین “Edit profile” بر روی گزینه “Temporarily disable my account” بزنید.

در این قسمت باید علت دیلیت اکانت اینستاگرام خود  را وارد کنید.

یکی از گزینه ها را بزنید.

بعد از وارد کردن علت حذف اکانت اینستاگرام خود دوباره از شما پسورد اکانتتان را میخواهد، آن را همانند تصویر وارد کرده و گزینه “temporarily disable account” بزنید.

بعد از آن دوباره از شما برای پاک کردن اکانت اینستاگرام  تاید میخواهد که باید گزینه “Yes” را انتخاب کنید.

حذف اکانت اینستاگرام (حذف دائمی اکانت)

ورود به اکانت اینستاگرام

ابتدا با استفاده ازیکی از مرورگرموجود در دیوایس خود وارد سایت اینستاگرام شوید.

و در اکانت خود لاگین کنید.

پس از ورود به حساب کاربری خود در اینستاگرام برای دی اکتیو کردن اینستاگرام خود به طور دائم و حذف آن برای همیشه وارد لینک حذف دائمی اکانت اینستاگرام شوید.

در قسمت “؟Why are you deleting your account” علت حذف دائمی اکانت اینستاگرام وارد کرده و در قسمت “To continue, please re-enter your password” پسورد اکانت خود را وارد کنید و بعد از آن طبق تصویر بر روی “permanently delete my account” تا اکانت اینستاگرام شما برای همیشه پاک شود.

امیدوارم که این آموزش برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

 

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. علی گفت:

    من بعد از از اینکه اکانتم رو موقت حذف کرم الان میخوام دوباره اکانتم فعال بشه و برگرده یوزر نیم و پسوردم رو که میزنم ارور میده و نمیره داخل نکنه کلا پاک شده باشه؟؟ خواهشا کمکم کنید.

    • علی صادق گفت:

      سلام علی عزیز، اگر طبق آموزش موقت دلیت اکانت اینستا عمل کرده باشی هیچ مشکلی برای اکانتت پیش نمیاد فقط نکته ای که هست اینه که بعد از حذف موقت اکانت (دی اکتیو) باید یه زمانی حول و حوش ۲۴ تا ۴۸ ساعت بگذره و بعد وارد اکانت اینستاگرامت بشی و با وارد کردن یوزر نیم و پسوردت دوباره اکانتت فعال میشه، موفق باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *