تا به حال شده که خواسته باشید در آزمونی با نمره بالا قبول شوید، چه کنکور چه مدرسه و دانشگاه؟ یا عادتی  ازعادات خود را ترک کنید، سیگار کشیدن، خوردن ناخن، دروغ و هر کاری که به نظر زشت و ناپسند است؟ یا تصمیم دارید در شغل خود بهترین باشید، در حرفه خود بهترین باشید و یا در رشته ورزشی خود اولین و تاپ ترین فرد باشید و در یک جمله  در زندگی از نگاه خود موفق باشید و همین کافی است که خودتان خود را باور کنید در این جایگاه دیگران اهمیتی ندارند و مهم ترین فرد خودتان هستید!

هدف چیست؟

هدف نشانه ای است که در زندگی برای خود معین میکنید مثل لوکیشن مسیر که مشخص میکنید و بعد برای رسیدن به مقصد به سمت آن در حرکت هستید، اهداف متفاوت است: اهداف مادی، اهداف معنوی، هدف از خلقت ما چیست؟، رسیدن به پول، رسیدن به خانه، رسیدن به ماشین، تلاش برای درست کردن اعمال و رسیدن به رستگاری، تلاش و تمرین برای رسیدن به یک بدن خوب و… پس یک کاغذ بر دار اهدافت را بنویس و در مسیر رسیدن به اهدافت قدم بردار.

چگونگی رسیدن به هدف؟

رسیدن به هدف نیازمند انگیزه است پس قاطعانه تصمیمت را بگیر که میخواهی به هدف خود برسی چون کار راحتی نیست و نیازمند تلاش و صبر و شکیبایی، ریختن برنامه، درست کردن جدول، زدن از تنبلی ها، شهوات، لذایذ و مرد می خواهد و مطمئن باش که تو آدم این کار هستی و میتوانی!

کلیپ انگیزشی

این کلیپ انگیزشی به شما در داشتن انگیزه برای رسیدن به اهدافتان کمک می کند حتما ببینید ضرری ندارد!

 

امیدوارم که این کلیپ انگیزشی برای شما مفید بوده باشه، موفق باشید.

هدف چیست؟ | [کلیپ انگیزشی] رسیدن به هدف!
 
   

4
دیدگاه بگذارید

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
hafizullah
Notice: Undefined index: found_avatar in /home/ideakhal/public_html/wp-content/plugins/simple-author-box/inc/class-simple-author-box.php on line 144
علی صادقمحمدرضا حزایری Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
محمدرضا حزایری
Guest
محمدرضا حزایری

عالی بود . عالی
خدا خیرتون بده

hafizullah
Guest
hafizullah

عزیزم در مورد ویدیو تان باید بگویم که این ویدیو بهترین بود لطفا در قسمت مشکل تخنیکی توجه داشته باشید زیرا در قسمت دانلود کردن به مشکلات زیادی مواجه ایم این را نمیدانم از آدرس من اینگونه میکند و یا خیر ؟ من میخواهم این را دریک از ارایه که درمورد اهداف دارم به نمایش بگذارم درصورت ارسال مرا خوش سازید ممنونم