هدف چیست؟ | [کلیپ انگیزشی] رسیدن به هدف!

تا به حال شده که خواسته باشید در آزمونی با نمره بالا قبول شوید، چه کنکور چه مدرسه و دانشگاه؟ یا عادتی  ازعادات خود را ترک کنید، سیگار کشیدن، خوردن ناخن، دروغ و هر کاری که به نظر زشت و ناپسند است؟ یا تصمیم دارید در شغل خود بهترین باشید، در حرفه خود بهترین باشید و یا در رشته ورزشی خود اولین و تاپ ترین فرد باشید و در یک جمله  در زندگی از نگاه خود موفق باشید و همین کافی است که خودتان خود را باور کنید در این جایگاه دیگران اهمیتی ندارند و مهم ترین فرد خودتان هستید!

هدف چیست؟

هدف نشانه ای است که در زندگی برای خود معین میکنید مثل لوکیشن مسیر که مشخص میکنید و بعد برای رسیدن به مقصد به سمت آن در حرکت هستید، اهداف متفاوت است: اهداف مادی، اهداف معنوی، هدف از خلقت ما چیست؟، رسیدن به پول، رسیدن به خانه، رسیدن به ماشین، تلاش برای درست کردن اعمال و رسیدن به رستگاری، تلاش و تمرین برای رسیدن به یک بدن خوب و… پس یک کاغذ بر دار اهدافت را بنویس و در مسیر رسیدن به اهدافت قدم بردار.

چگونگی رسیدن به هدف؟

رسیدن به هدف نیازمند انگیزه است پس قاطعانه تصمیمت را بگیر که میخواهی به هدف خود برسی چون کار راحتی نیست و نیازمند تلاش و صبر و شکیبایی، ریختن برنامه، درست کردن جدول، زدن از تنبلی ها، شهوات، لذایذ و مرد می خواهد و مطمئن باش که تو آدم این کار هستی و میتوانی!

کلیپ انگیزشی

این کلیپ انگیزشی به شما در داشتن انگیزه برای رسیدن به اهدافتان کمک می کند حتما ببینید ضرری ندارد!

 

امیدوارم که این کلیپ انگیزشی برای شما مفید بوده باشه، موفق باشید.

 

مطالب مرتبط

4 دیدگاه‌

  1. hafizullah گفت:

    عزیزم در مورد ویدیو تان باید بگویم که این ویدیو بهترین بود لطفا در قسمت مشکل تخنیکی توجه داشته باشید زیرا در قسمت دانلود کردن به مشکلات زیادی مواجه ایم این را نمیدانم از آدرس من اینگونه میکند و یا خیر ؟ من میخواهم این را دریک از ارایه که درمورد اهداف دارم به نمایش بگذارم درصورت ارسال مرا خوش سازید ممنونم

  2. محمدرضا حزایری گفت:

    عالی بود . عالی
    خدا خیرتون بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *